İlksen Olİlksen Olİlksen Ol

İngilizce Konuşma Kulübü

 İngilizce bilen, ancak bu teorik bilgiyi günlük hayatın herhangi bir alanında pratik olarak uygulayamayan, yani konuşamayan kişilere yönelik programladığımız, hem eğlenceli hem hoş vakit geçireceğiniz, aynı zamanda sosyalleşerek konuşma konusunda ilerleyeceğiniz  eğitimimizdir. Eğer siz de gerek pratik eksikliği, gerekse özgüven sorunları yüzünden gerek toplantıdagerek tatilde, ya da günlük hayatta İngilizce konuşmakta zorlanıyorsanız konuşma kulübümüze bekleriz.

İngilizce Konuşma Kulübü, varolan İngilizce bilginizi çoğunlukla konuşarak pratik yapmanızı sağlayan bir etkinlik kulübüdür.  Speaking Club, İngilizce’yi özgüvenli, doğru ve akıcı bir şekilde konuşmanıza yardımcı olmayı amaçlar. Ayrıca Speaking Club, küçük bir grupta kendizi İngilizce konuşurken rahat hissediceğiniz ve size her an cesaret veren, size yardımcı olmaya hazır bir eğitmen eşliğinde İngilizce’yi ve İngilizce konuşmayı sevdiren eşsiz bir eğitimdir.

Her hafta farklı konuşma aktiviteleri ile kollektif ve öğrenci merkezli öğrenme yönetimi kullanılacaktır. Konuşma aktiviteleri, okuma, yazma ve dinleme gibi diğer dil becerileri ile de destenecektir. Speaking Club ile hem her hafta güncel farklı bir konu üzerinde konuşarak hem İngilizceniz gelişecek, hem de kültürel altyapınız dolacak.

Eğitim seviyesi en az lise düzeyi, Lisans, Lisans Mezunu, 15-30 yaş arası İstanbul'da yaşayan bireyler