İlksen Olİlksen Olİlksen Ol

Cami-Mescid İnşaatı

Cami İnşaatı

Dünyanın dört bir yanında ibadet imkanına ve eğitime muhtaç kimselerin yaygın, ulaşılabilir, kalıcı ve sürdürülebilir eğitime kavuşmaları için sizlerin desteğiyle cami, mescit ve medreseler inşa ediyoruz.  Medrese, mescit, cami ve külliye inşa ederek Müslüman kardeşlerimizin ibadet ve eğitim hayatına dokunuyor, hem ücretsiz eğitim imkanı sunuyor hem de Müslümanlar arasındaki kardeşliği pekiştirmek için çalışıyoruz. Sizlerin desteğiyle, güvenle ve gayretle zorlu coğrafyalarda kalıcı eserler yapmaya devam ediyoruz. 

Siz de bağışta bulunarak sadaka-i cariye anlayışıyla geleceğe eser bırakmak istiyorsanız Cami İnşaatı kısmından bağışlarınızı bize iletebilirsiniz. Cami İnşaatına ait fotoğraf ve videolar gönderdiğiniz telefon numaralarına Whatsapp üzerinden gönderilmektedir.

Cami İnşaatı

Medrese, mescit, cami ve külliye

cami

Faaliyetlerimiz

  • Mağdur durumdaki insanlara ve özellikle savaş, terör faaliyetleri ve diğer sebeplerle yetim kalmış ve sokaklarda yaşamlarını idame ettirmeye çalışan çocuklara din, dil, ırk ve mezhep farkı gözetmeksizin insani yardım faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.
  • Genel Koordinatör
    +90 505 268 32 96
    Koordinatör
    +90 546 438 89 68
  • info@ilksenol.org.tr