Yetim Hamiliği

YETİM HAMİLİĞİ

Siz değerli bağışçılarımız sayesinde yetim kardeşlerimize yalnız olmadıklarını hatırlatıyor ve elimizden geldiğince onlara sıcak yemek ikramında bulunuyoruz. 

Sizde Bereket Sofralarında yer almak isterseniz Bağış Yap kısmından bağışlarınızı gönderebilirsiniz. Yapılan bağışlar sonucunda gerçekleştirilen faaliyetlere ait fotoğraf ve videolar gönderdiğiniz telefon numaralarına Whatsapp üzerinden gönderilmektedir.

Bağış Bedeli 35₺ 

Bağış Bedeli 150₺

İlk sen ol olarak bağışçılarımızın yaptığı giyim yardımlarını hizmet verdiğimiz bölgedeki yetim ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırıyoruz. Giyim etkinliğimizde kardeşlerimize yaptığımız yardım terlik, pantolon, tişört ve çikolatadan oluşmaktadır.

Sizde faaliyetlerimizde yer almak isterseniz Bağış Yap kısmından bağışlarınızı bize gönderebilirsiniz. Gerçekleştirilen faaliyetlere ait fotoğraf ve videolar gönderdiğiniz telefon numaralarına Whatsapp üzerinden gönderilmektedir.  

Bağış Bedeli 150₺

Çoğunluğu Müslüman olan Nijerya’da birçok medrese ve hafızlık talebesi bulunmaktadır. Yoksulluk ve fakirlik içinde hafızlıklarını tamamlamaya çalışan Kuran talebesi kardeşlerimiz ezberlerini genellikle tahta levhalar üzerine yazılmış ayetlerle yapmaya çalışıyorlar. Kurumumuz bölgedeki bu eksikliği fark edip, birçok medreseye ciltli Kuran yardımı yapsa da hala Kuran eksiği bulunan birçok medrese bulunmaktadır. Sizde hafız adayı kardeşlerimize Kuran hediye etmek isterseniz Bağış Yap kısmından bağışlarınızı bize iletebilirsiniz. 

Gerçekleştirilen faaliyetlere ait fotoğraf ve videolar gönderdiğiniz telefon numaralarına Whatsapp üzerinden gönderilmektedir.

Bağış Bedeli 45₺ 

Siz de minik yüreklerin yüzlerinde tebessüme sebep olmak istiyorsanız Çikolata ve dondurma bağışı kısmından bağışlarınızı bize iletebilirsiniz. Bağışlarınıza ait fotoğraf ve videolar gönderdiğiniz telefon numaralarına Whatsapp üzerinden gönderilmektedir.

Dondurma 15₺ 

Çikolata Dağıtımı 10₺

Faaliyetlerimiz

  • Mağdur durumdaki insanlara ve özellikle savaş, terör faaliyetleri ve diğer sebeplerle yetim kalmış ve sokaklarda yaşamlarını idame ettirmeye çalışan çocuklara din, dil, ırk ve mezhep farkı gözetmeksizin insani yardım faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.
  • 0530 613 4472
  • info@ilksenol.org.tr